Сухі циліндричні керамічні ТЕН – це новий тип нагрівальних елементів з відкритою вуглецевою спіраллю, які складаються з набору циліндричних керамічних блоків. Сухі ТЕН від компанії “Київсоцсервіс” можуть використовуватися для нагріву повітря, для нагріву води застосовують керамічний циліндричний циліндричний нагрівач у захисній сталевій, мідній або керамічній колбі.
Керамічні сухі ТЕН набрали популярності відносно недавно. Тепер цей тип нагрівальних елементів є найпоширенішим типом нагрівача в бойлерах, водонагрівачах, гальванічних ваннах. Керамічні сухі ТЕН використовуються для нагріву повітря у своїй базовій комплектації, а для того, щоб ефективно нагрівати рідину, сухий ТЕН поміщається в спеціальну захисну колбу з металу або високотемпературної армованої кераміки.
Використання сухих ТЕН у колбі дає змогу дуже легко замінити нагрівальний елемент у разі його розгерметизації (розвакуумування) і перегорання, не доведеться навіть зливати рідину з ємності.
Конструкція циліндричних керамічних ТЕН:
Сухі ТЕН виготовляються з керамічних блоків із термостійкої вогнетривкої технічної кераміки. У пази цих блоків встановлюється високорезистивна спіраль з вуглецю або товстоплівкового нагрівача, яка і забезпечує нагрівання при проходженні через неї електричного струму до температури 800-1200 градусів за Цельсієм. Ми можемо виготовити сухі ТЕН з нерівномірною потужністю, розподіленою по довжині нагрівача, можливе навіть створення холодних зон з довжиною від 10 мм.
Керамічні модулі сухого ТЕН з’єднуються по осі між собою і з одного кінця закріплюються на фланці, з якого виходять дроти виводів. Виводи можуть розміщуватися у вигляді болтів парно, у вигляді трикутника або 4 болтів.
Технічні характеристики сухих ТЕН:
-Довжина, мм: 60-3000 (понад 1000 – під замовлення)
– Мінімальна довжина холодної зони, мм: 10 мм;
– Діаметр, мм: 36, 46;
– Напруга живлення, В: 220; 230; 380; 3х380; 400; 3х400
– Максимальна температура нагрівача, °С: 800; 1200;
– Максимальна щільність потужності, Вт/cм²: 9;
– Тип підключення: гнучкі виводи або болти.
Випробування в європейському науковому інституті скачать