Оліфіренко  Костянтин , директор приватного підприємства “Київський соціальний сервіс”

“Сьогодні проблема людства полягає в тому, що потреба в енергоресурсах постійно зростає, а їх запаси катастрофічно зменшуються, тим самим спостерігається постійне зростання тарифів на послуги, а також навколо щодня погіршується екологія. Приватне підприємство «Київський соціальний сервіс» частково намагається вирішувати цю проблему завдяки своїм інноваційним технологіям, на які отримані відповідні патенти на винахід № 113027, № 114050, № 115918 та іншими. 

Завдяки нашим інноваційним технологіям ми маємо можливість випускати понад 35 видів різного обладнання, яке ефективніше від стандартного мінімум на 30%. Нашим підприємством по Україні реалізовано низку проектів з підвищення енергоефективності в бюджетній сфері діяльності з отриманням хороших показників економії енергоресурсів. Окупність проектів не перевищує 2 років.

Наша продукція проходить випробування у наукових установах та підприємствах: Політехнічний університет м. Київ (Україна), Політехнічний університет м. Гданськ (Польща), Політехнічний університет м. Вроцлав (Польща), Технічний університет м. Кошице (Словаччина), завод «Hajdu» (Угорщина), завод «Tatramat» (Словаччина) та ін.

https://youtu.be/2bjWU4wb714


 Володимир Минка, заступник директора приватного підприємства “Київський соціальний сервіс”

“Енергетична бідність – це складність чи нездатність забезпечити належне опалення житла та мати доступ до інших важливих енергетичних послуг за доступною ціною. При цьому енергетична бідність може бути спричинена комбінацією трьох факторів: низького рівня доходів, низькою енергоефективністю будівель та високими цінами на енергоносії. 

Єдиний шлях вирішення проблеми енергетичної бідності – запровадження заходів щодо підвищення енергоефективності з обов’язковим паралельним супроводом заходів щодо енергозбереження. Поняття енергоефективності та енергозбереження повинні йти паралельно.

Якщо для України поняття енергозбереження вже відоме та спостерігається позитивна динаміка термомодернізацій об’єктів різної сфери діяльності, то поняття енергоефективності чомусь знаходиться далеко від сьогоднішніх реалій.

Приватне підприємство “Київський соціальний сервіс” завдяки своїм інноваційним технологіям намагається розвивати тематику підвищення енергоефективності містами України, і на сьогоднішній день ми співпрацюємо з багатьма адміністраціями, яким показуємо, що економити енергоресурси можна ще за допомогою інноваційних рішень, про які не розповідають на різних курсах .”


товари на складі